Skip to main content
goat milking banner

Oferta dla małych przeżuwaczy

Oferta dla małych przeżuwaczy

W sektorze mleczarskim rośnie zapotrzebowanie na technologię zdolną do dojenia małych przeżuwaczy. Gama produktów dla tych zwierząt została opracowana przez lata badań i ścisłej współpracy z hodowcami. Koncentrując się na maksymalizacji rentowności procesu dojenia, przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu dla zwierząt, produkty dla małych przeżuwaczy przynosi korzyści rolnikowi i zwierzęciu.

Gumy trójkątne (TLC) dla małych przeżuwaczy (SRR):

Ta nowa koncepcja dojenia owiec łączy wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie rozwoju technologii punktów udojowych. Dostarczając na rynek małych przeżuwaczy gumy strzykowe, które wykorzystują koncepcję TLC (Technologia zamykania gumy o trójkątnym przekroju), ale pasują do okrągłego kubka udojowego, zwiększamy komfort zwierząt, przy zapewnieniu skutecznego dojenia. 

Nowy konstrukcja owczej gumy strzykowej silikonowej TLC przenosi koncept TLC milkrite | InterPuls na rynek małych przeżuwaczy. Część robocza gum TLC delikatnie utrzymuje się na strzyku, umożliwiając równomierny masaż i zdrowe krążenie krwi, zapobiegając uciskowi końca strzyka. W przypadku tradycyjnych, standardowych okrągłych gum strzykowych często widoczne jest tzw. szczypanie końcówek strzyków. Koncepcja TLC milkrite | InterPuls wspomaga komfort zwierząt, zdrowie strzyków i wymion oraz zwiększa wydajność dojenia.

Cechy i zalety TLC SRR:

  • Guma zamyka się w zrównoważony sposób, wywierając równomierny nacisk na strzyk, zmniejszając ich uszkodzenia.
  • Trójkątny kształt gumy strzykowej pomaga poprawić ogólną kondycję strzyków.
  • Promuje komfort zwierząt podczas procesu dojenia, tworząc zrelaksowane środowisko salonowe. 
  • Umożliwia wydajne odprowadzenie mleka, przy zachowaniu komfortu zwierzętom.


Produkty powiązane:

Impulse Air dla kóz 

System Impulse Air nie jest przeznaczony wyłącznie dla krów. Technologia Impulse Air jako połączenie kolektora i gum strzykowych może być również skonfigurowana dla kóz, co zapewnia szybsze dojenie i zmniejsza ryzyko uszkodzenia strzyków.

Cechy i zalety Impulse Air dla kóż:

  • Szybszy dojenie
  • Lepsze zdrowie strzyków
  • Kozy doją się bardziej komfortowo
  • Zoptymalizowana wydajność dojenia
  • Lekka konstrukcja zestawu
 
sheep and goat clusters

Okrągłe gumy dla owiec i kóz 

Oprócz Impulse Air dla kóz, milkrite | InterPuls oferuje również asortyment ITP (Interpuls) dla owiec i kóz. Oferta ITP obejmuje ITP206, specjalnie do instalacji z automatycznym systemem odłączania. Oferujemy również ITP205 i ITP207, które pasują do naszych manifoldów dla owiec i kóz Optiflow III. Gama produktów ITP została zaprojektowana w celu zwiększenia automatyzacji procesu dojenia, zapewniając mniejszy wysiłek i większy komfort dla zwierzęcia, utrzymując jednocześnie stabilne, kontrolowane podciśnienie na strzyku.

 

Zainteresowany tymi produktami...

Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas na sales@milkrite-interpuls.com

Lub skontaktuj się tutaj